| anonim_4396 a întrebat:

a folosit cineva apple cider vinegar sau superslim? dar altceva ce a dat rezultate,

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am inceput cura cu Apple cider vinegar din 10 septembrie si dupa 6 zile nu am slabit DELOC. Chiar ma intreb daca nu cumva este "apa de ploaie". Mai astept o saptamana sa vad daca apare vreun rezultat, dupa care cred ca renunt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voua in cat timp v-au venit Apple cider vinegar?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, am folosit o cutie intreaga de Apple cider venegar, rezultat:apa de ploaie, in schimb, super slim a dat rezultate, dar o data intrerupte am pus la loc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare organism reactioneaza intr-un anumit fel.Cine are rezistenta pentru un produs poate avea neplaceri la un alt produs, dar care merge cu succes la inca 1000 de persoane.Inceputul este greu in orice.Stiu ca disperarea este mare cand iti doresti sa ai o viziune mai buna despre corpul tau, sau mai degraba starea psihica conteaza.SA numai vorbim ca lupta cu foamea este crunta Vis a vis de topic, Apple cider. m-am uitat la informatii, 1.nu sunt indicate copiilor, si nici mamelor ce alapteaza, dar pesoanele cu ulcer, si cred ca mai sunt afectiuni care le-ar contraindica, dar cine sa stie.Am citit si celelalte commenturi, multe dintre voi sunteti mame, credeti ca, daca in timp patiti ceva iintereseaza pe cineva, pana ajung ei sa vada efectele secundare la un produs, sunt lansate deja pe piata si consumate, pentru ca la nivel farmaceutic coruptia este mare, multe se trec pe ascuns oameni buni, multe semnaturi sunt iresponsabile. si daca mai crapa inca o suta mai repede. pe cine intereseaza? Nu este suficient ca luam pastile pentru altele, Va doare grasimea? Eu cred ca nu, va doare psihic.Sincer si pe mine
Insa daca nu doare atunci se poate un efort de alimentatie sanatoasa, eu zic ca merit mai mult, decat sa alimentez buzunarul unor companii farmaceutice, care ulterior permit unora sa manance sanatos pe nesanatatea noastra, si sa nu se imbuibe cu pastile asa cum ne recomanda noua.Multumesc! Va doresc succes in vointa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BUNA. Da eu am folosit si a dat rezultate, bineinteles intr-un timp mai indelungat, dupa ce am facut pauza am iceput sa mananc din nou si am luat iarasi in greutate. Oricum este mai bun si sanatos decat alte produse si credeti-ma am folosit o multime.Cu otetul de mere in special mi-a scazut colesterolul, eu am incredere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu uitati ca pe acest forum intra si persoane care fac reclama la produsele lor, despre care stiti ca nu au niciun efect. Cand apar laude excesive sa stiti ca nu sunt adevarate. Ovidiu

| Camicam a răspuns:

Buna, de unde ati luat super slim originale? eu am slabit acum 2 ani in jur de 20 de kg cu super slim, dar acum toate sunt contrafacute. de unde le-ati luat?

| DanDiana a răspuns:

Am vazut cateva pareri despre faimoasele medicamente de slabit si efectele lor, am vazut ca unele persoane se plang ca s-au ingrasat din nou.Eu am folosit capsula de slabit, si sunt foarte multumita, am slabit aprox 8 kg, ideea este ca dupa ce renunti le el, esti slaba si frumoasa, nu dai buzna in camara cu dulciuri pentru ca se pune la loc, ba mai mult acum un mai avem pastila care ne ajuta sa eliminam grasimile, organismul e p cont propriu.Asa ca fie suntem cu una fie cu alta...adica,fie slaba si cu retineri, fie plinuta si fericita cu dulciurile.alegerea ne apartine