| actrita a întrebat:

a folosit cineva apple cider vinegar sau superslim? da rezultate?

Răspuns Câştigător
| tarja a răspuns:

Buna eu ti-as sugera sa iei ceva natural bazat pe plante!

3 răspunsuri:
| dyddyyyx18 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu le incerci. Pot avea efecte secundare. Tot miscarea si haleala sanatoasa is mai bune.winking
sau, macar du-te la un nutritionist, sa iti recomande el niste pastile bune.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit, dar nici un rezulta, cornelia ma numesc, am luat cate 2 capsule dupa fiecare masa.

| tarja a răspuns:

Buna as vrea sa te informez ca sunt buna, dar mai bine ai incerca ceva mult mai sanatos pe baze de plante!