| anonim_4396 a întrebat:

Se gaseste Apple Cider Vinegar in farmacii s-au la plafar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Adica tradus in romaneste "otet cidru de mere"! Eu cred ca se gaseste pe la naturisti!

soothe
| soothe a răspuns:

Adica otet de mere? Se gaseste fireste sau se gasea in vremurile bune!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa sti ca nu toate sunt bune, eu am luat de la firma source naturals "apple cider vinegar" de pe okazii.ro sunt 90 tablete si ajung o luna jumate, si sunt chiar accesibile la pret, Am dat jos 7 kg intr-o luna si sunt foarte multumita, nu am avut nici o zi de moleseala de cand le iau, o sa continui sa le iau ca tratament de slabit, acum am 60kg si cand ajung la greutatea pe care o vreau...54 kg happy, o sa mai iau doar de intretinere...sunt mai concentrate decat tot ce e prin farmacii, 500mg o tableta, pana acum nu am simtit efecte negative si sper sa nici nu apara happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se gaseste Apple Cider Vinegar in farmacii s-au la plafar?