| actrita a întrebat:

>Bunaa folosit cineva apple cider vinegar sau super slim? a dat rezultate? sau ati folosit altceva? merci

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A avut apple super slim, e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca nu toate sunt bune, eu am luat de la firma source naturals "apple cider vinegar" de pe okazii.ro sunt 90 tablete si ajung o luna jumate, si sunt chiar accesibile la pret, Am dat jos 7 kg intr-o luna si sunt foarte multumita, nu am avut nici o zi de moleseala de cand le iau, o sa continui sa le iau ca tratament de slabit, acum am 60kg si cand ajung la greutatea pe care o vreau...54 kg happy, o sa mai iau doar de intretinere...sunt mai concentrate decat tot ce e prin farmacii, 500mg o tableta, pana acum nu am simtit efecte negative si sper sa nici nu apara happy.

| Delki a răspuns:

Nu se merita sa=ti strici sanatatea ( parerea me) mai bine faci exerciti o jumatate de ora pe zi si mananci mai putin, reduci grasimile asa slabesti.