| Naturelle a întrebat:

Buna,a folosit cineva crema Revitol pentru vergeturi? E buna? Multumesc

3 răspunsuri:
| Ironicnαme a răspuns:

Vergeturile nu se trateaza! Fa sport si se mai reduc. Odata ce apar, nu vor mai disparea! Doar se vor reduce, se vor imbunatati si vor mai disparea, dar daca sunt multe, nu vor disparea deloc.

| PufuleteeeMik a răspuns:

Uite:vergeturile nu se trateaza.ele apar de la cresterea brusca a corpului. poti sa le faci mai mult rau daca le tratezi cu creme nerecomandate de doctori.