| Hiroshi a întrebat:

Buna :] A mai fost vreunul din voi cu trenul de unul singur? Cum a fost?

Răspuns Câştigător
| adee_4040 a răspuns:

Depinde eu am fost de 2 ori sg si o data a fost foarte plictisitor iar cealalta data a fost tare m-am imprietenit cu o fata apropiata varstei mele si am vb tot drumul cu ea, diverse chestibig grin dar pentru orice eventualitate ia-ti o carte un mp4 sau alte chesti care te tin ocupata s-ar putea sa te plik rau de tot

2 răspunsuri:
| Mady5Stars a răspuns:

Mai eu am fost cu trenul de cateva ori singura.Si imi place la nebunie, imi iau mp3 cu melodiile preferate (mie imi place f f f mult muzica sunt la conservator in prezent chitara/pian) si ma bucur de drum, insa in Romania cam urat cu trenurile astea "moderne" prefer sa merg afara

| monibarbi10 a răspuns:

Nu dar mi-ar place, si cred ca parintii mei m-ar lasa sa merg am 13 ani.