| scump3tea a întrebat:

A trecut o luna decind iubitul meu... a plecat din lumea noastra.Si m-a lasat.Nustiu cum sa trec peste asta, nu mai pot.Toti imi spun sa fiu tare, dar nu se gindesc la suferinta mea.Eram pe cale sa ne intalnim, caci noi ne cunoscusem pe internet. Dar ne iubeam foarte foarte mult.Cu citeva zile inainte sa moara, a facut niste poze cu noi doi prin fotoshop.Si el chiar stabilise data in care sa vina sa ma vada, pentur ca nudemult isi cumparase o masina noua, si daca era in viata chiar azi trebuia sa ne intalnim. Dar, cu o luna in urma, s-a intimplar marea tragedie.Deci nu stiu nu ma poate ajuta nimeni, nici chiar mama, nimeni nu ma intelege.Il iubeam enorm demult, si cind sora lui mi-a spus ca a murit, a cazut cerul peste mine.Si din ziua ceia pling in fiecare zi, deja am o luna decind am cearcani toata ziua la ochi, Ma simt groaznic deaceia am nevoie de ajutorul vostru va rog!
crying crying( crying(crying(

Răspuns Câştigător
| Cici_6929 a răspuns:

Imi pare foarte rau si te inteleg perfect eu cu prietenul meu neam cunoscut la fel pe internet. locuim in tari diferite dar suntem impreuna mai bine de un an. incearca sa fii tare si nici intr-un caz nu asculta pe cei care spun ca dragostea virtuala nu poate exista. Fii tare viata merge inainte si nu cred ca el vrea sa te vada cu ochii in lacrimi. totul va fi bine ai grija de tine

3 răspunsuri:
| Ingrid16V a răspuns:

Offfcrying Te inteleg stiu ca suferi mult, insa gandeste-te ca viata merge inainte si ca poate asa a vrut Dumnezeusad Incearca sa gandesti pozitiv si sa treci peste asta desi intr-adevar e destul de greu. Poate ca de acolo de sus, el te priveste si nu-si doreste sa te vada suferindsadsad

| moonY a răspuns:

îl 'cunoscusei' pe internet? adică era o relaţie virtuală.

presimt că sor-sa nu era sor-sa, ci iubita lui, iar el nu-i mort, doar n-a mai vrut să vă întâlniţi.

| BomBoniCaCuCapsuna16 a răspuns:

. Sarakutza. Ar di bine sa mergi la un psiholog. Doar el te va putea sfatui corect si sa te indemne sa mergi pe calea cea dreapta.el sigur te va intelege. Incearka tot timpul sa fii okupata. In acèst mod nu vei avea timp sa te gandesti la situatia asta.(parerea mea) condoleante si succes. sadsad