| SunShineyKidu a întrebat:

acest weekend organizez o petrecere cu prietenii intr.o cladire destul de mare ( 3 etaje ). dati.mi si mie va rog frumos idei pentru distractie si ce jocuri putem juca. Multumesc! (ps. avem 14 ani, suntem si fete si baieti, va rog in afara de adevar si provocare, sticlutza, mima, karaoke, vreau ceva mai deosebit)

3 răspunsuri:
| iiBeiibiiy a răspuns:

Poooi: dansul pe sticla (puneti o sticla sub fund, jos si dansati pe ea, un fel de streaptease), popa prostu' pe pedepse (daca vreti si pe dezbracate laughing ), bataie cu apabatting eyelashes, si cam atatea,, nu imi mai vin in minte altele. tongue

| MadaSha a răspuns:

Simplu:la o petrecere deodebita se danseaza pana nu mai puteti, iar apoi dupa ce va plictisiti, uitati-va la un film horror

| LauLauriki a răspuns:

Puteti juca carti, popa prostu, scaune muzicale