| TheMoonGirl a întrebat:

Acum 2 ani am avut un coleg pe nume Mihai pe care il placeam foarte mult, dar si el ma placea. Desi o data a incercat sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el nu a putut din cauza ca la intrerupt un baiat, iar apoi nu a mai incercat. Desi nu eram impreuna, dupa cum ne comportam, chiar ziceai ca suntem impreuna( in afara de sarutat care s`a intamplat decat o data >:" ). El a ramas repetent din cauza ca diriga nu a vrut sa-l treaca pe motiv ca se batea prea mult ( pentru ca imi lua apararea mie ) asa ca s-a mutat din scoala. Azi din intamplare a venit la scoala ca sa vorbeasca cu fostii lui colegi de clasa si cand cica vorbea cu un coleg se uita dupa mine tot timpul din momentul in care m`a vazut ( chiar si cu coada ochiului). Si acum imi mai place de el. Credeti ca mai am sanse la el? Si daca da ce metode sa folosesc sa il fac din nou sa fie atras de mine? fundita :X ( varamea laughing)

Răspuns Câştigător
| Resource a răspuns:

:X :X Hai ca e misto laughing Cu siguranta ai sanse(foarte mari dupa cate ne-ai spus smug ) Si ca sfaturi thinking incearca sa vb cu el, sa fii dragastoasa, daca vrei ai putea sa faci u primul pas.girls rock laughing Flirteaza cu el,spune-i ca e frumos,arata bine,si intr-un md mai subtil da-i de inteles ca vrei sa fii cu el, ex: Cred ca orice fata e norocoasa sa te aiba smug, dar cred ca as fii cea mai potrivita pentru tinebatting eyelashes si multe altele big grin

1 răspuns:
| albertoy21 a răspuns:

Buna eu cred ca daca cu adevarat te place si tu pe el cerei nr de telefon id de mass intalnitiva undeva si asta a fost bine spuneti si voi ca va duceti sa va plimbati si va intalniti mare chestiwinking fundita? X:X:X:X:big grin