| DariaIoana26 a întrebat:

Buna, acum 5 zile am fost să-mi fac gaura in ureche sus (helix) de când m-am trezit ma doare, mi s-a umflat și e rosu, dacă încerc ca misc cercelul ma doare și nu am dormit deloc pe urechea aceea. Ce as putea să fac? Ati patit și voi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Bună! Dezinfectează locul și aplică Cicatridina cremă mișcând ușor cercelul... E o gaură acolo, locul e sensibil și durează puțin până îți trece... Numai bine!