| KiraXander a întrebat:

Salut,eu am 2 cercei in ureche si astazi cand m-am trezit unul nu mai era...maduc la oglinda misc urechea si cand colo era cercelul da ii bagat in cartilaj, inauntru exact in ureche si nu il mai pot scoate am incercat multe feluri ce as putea sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nelutsa a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un medic.el ori va incerca sa ti-l scoata ori.te va trimite la un specialist.
Nu prea cred ca poti sa ti-l scoti singur, dar poti incerca cu o penseta sa-l apuci dar daca nu poti nu incerca cu alte obiecte pentru ca o sa faci mai rau.

| Greece2000 a răspuns:

Salut Shadow, programeaza-te la medicul de famile, el sigur te va trimite la un spital sau la o clinica unde iti vei rezolva problema. Funda?

| KiraXander explică (pentru Greece2000):

Nu as vrea sa ma complic cu doctori si din astea vreau sa mi-l scot acasa acum