| Anonim_8992 a întrebat:

acum cateva zile (3-4) am inceput sa vorbesc cu un baiat pe care l`am cunoscut pe fb. el este iubitul unei foste prietene.cu care are o relatie destul de lunga vreo 5-6 luni. el din prima zi a inceput sa`mi spuna lucruri pe care nu le-a mai spus la nimeni si a avut incredere in mine. apoi am inceput sa vorbim mereu pe mess la telefon, prin mesaje.si a inceput sa`mi dea de inteles ca ma place. dar o prietena de`a mea mi-a spus ca poate el face asta numai la caterinca si nu este adevara.adica 6 luni de relatie este mult si cred ca o iubeste. dar el imi spune ca s`a dus acea iubire.nu stiu ce sa credstraight face aa da si am uitat sa mentionez ceva iubita lui trebuie sa plece de curand in strainatate si prietena mea a spus ca s`ar putea ca el sa ma foloseasca drept,, roata de rezerva" pe care o s`o aiba ca iubita dupa ce pleaca fata aia in strainatate. ce credeti?straight face

Răspuns Câştigător
| Kesha1428 a răspuns:

Cred ca el tine putin la tine,poate ar trebui sa-i dai o mica sansa,daca a avut atat de mare incredere in tine sigur ca te place nu? Cred ca acea fata(iubita) tine si la ea putin dar cred ca nu are mare incredere in ea,totusi intreaba-l daca el te place si daca da,spune-i colegei tale,iubitei lui,fiindca nu ai vrea sa fii in locul ei, iar daca nu:nu faci nimic cu el, simplu! Sper ca te-am ajutat! PwP

1 răspuns:
| TeuuuTzzaTtTa a răspuns:

Bai, daca e o fosta prietena n-ai treaba cu ea, dai drumu!