| Chocolattex3 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am cumparat un inel din turcia de la un magazin cica de stare. Si scria ca se face albastru rosu verde blabla dupa stare. Merg eu frumos platesc ala si caut pe net "Mood Ring ". Citesc acolo si scrie ca se schimba culoarea dupa starea de suflet si ce inseamna fiecare. L-am pus pe deget si nu s-a intamplat nimic e negru. I l-am dat mamei mele tot negru ...mereu e negru. Nu stiu ce sa fac. E negru si are putine bobite din astea de sclipici pe el. Ce sa fac?sad

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Pai incearca sa te gandesti la ceva ce te face fericita, tinandu-l pe deget.Sau incearca sa te certi cu cineva si sa plangi. Daca nu functioneaza, e clar ca e fals si ca nu se intampla nimic.
Pa, pa!

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Cred ca teau pacalit sad sorry. adica nu esti tu de vina nai cf. poate e doar un inel simplu. Imi pare rau

| anonima122 a răspuns:

Si eu am avut si mergea al tau poate e stricat

| Rurouni a răspuns:

Ori ti-ai luat teapa, ori n-ai suflet.

| lorenalory a răspuns:

Negru inseamna trist eu asa stiu poate nu este bun inelul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nus reale chestiile astealaughing
apoi no sa faca si ei bani. poate cand devii nervoasa tare sau cand ai o stare puternica dar eu nu as crede in din astea.tongue

| Carah a răspuns:

Nu e bun.Arunca`l!