| soul2soul a întrebat:

Buna acum trec pe clasa a9a si ma duc la profilul tehnica de calcul, daca stie cineva sa-mi spuna cam ce o sa fac la acest profilul, stiu ca e despre computere dar vreau amanunte?

Răspuns Câştigător
| rosepassion a răspuns:

Poi si eu sunt l profilul tehnic si mi s pare destul de usor l unele materii, l mine materiile d baza sunt fizica si matematica si nu-mi place fizica...eu mai fac si desen tehnic si ala imi place...acum dn cls a 10-a noi mai trebuie s facemsi masurari... angry

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat