| deealove a întrebat:

Buna again...cn joaca wonderlan nline...si poate sa ma ajute si pe mine sa capat si eu gs la un character? va rog...frumos...ma puteti contacta la id asta:deeayu_iloveyou

Răspuns Câştigător
| cristina_9719 a răspuns:

Da eu joc! E jocul meu prfferat si te pot ajuta! o sa te bag in lista de mesinger si o sa mai discutam acolo. Pot sa iti spun multe... Il stiu de mai mult de un an si am capatat experienta...
cristina8ani@yahoo.com e adresa mea de mesinger

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti da id-ul pe site... spune sa te contacteze si-l dai in privatwinking

| pipilic a răspuns:

Eu

| cristina_9719 a răspuns:

Te voi ajuta eu!