| AlinaHoran a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine sa gasesc un joc pe net. care pot sa il downloadezbig grin. Il caut de mult timp, l-am avut in pc dar nu mai stiu cum se numestesad. Era un joc cu pesti care trebuia sa treci de cat mai multe nivele. La inceput era un peste mic care trebuia sa manance un peste mai mic decat el laughing. Apoi daca treceam mai departe era un peste mai mare si trebuie sa prinda doar pestii mai mici ca el, si tot asa ...Nu stiu daca ati inteles dar va rog ajutati-malaughing
Funda :*:*

5 răspunsuri:
| lolyalexa a răspuns:

Stiu decat un joc Spore care e cam asa dar nu il poti downalda ci tr sa il cumperi. Dar pe www. spore. com doar poti crea un extraterestru:D:D.

| Mjdolhfi a răspuns:

Si eu de cand il caut... daca il gasesti imi dai si mie un mesaj.big grin mersi

| Libelle a răspuns:

Se cheama feeding frenzy
si mie imi placea
http://www.gamehouse.com/download-games/feeding-frenzy

| Ronaldo7 a răspuns:

Si eu am avut jocu ala.si asta de aici e ceva in genul aceluia. http://metagames.org/games/fishgame.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Feeding Frenzy