| Critical a întrebat:

Buna,caut o joaca in care la inceput e un peste mic in ocean,si pe masura ce maninca alti pesti,acesta creste insa trebuie sa te feresti de pestii cu spini caci astia te maninca pe tine,si astia mai mari de asemenea,acolo mai erau niste perle cutia carora se deschideau la un interval de timp si trebuia sa reusesti sa furi perla din cutiutza,pina a se inchide inapoi, e jocul copilariei mele as vrea s-o gasesc...va rog ajutati-ma...sad

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Jocul se numea Feeding Frenzy. Stiu ca venea o data cu Windows-ul dar acum mi l-am schimbat si nu a mai venit o data cu el. Si eu il jucam mereu. Funda?

| Vidacu69 a răspuns:

Hei,si eu jucam acest joc cu mult timp in urma, dar nu stiu sigur numele minte, daca tin bine minte se numea freezing fish, sau ceva de genu, daca te iei dupa acest nume poate ai sal gasesti. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| tareandrastefanionela a răspuns:

Intra pe friv si vezi ca e un patratel cu un peste e fix cum ai spus tu. si mai stiu unul daca te joci animal jam e un joc cu un peste care manaanca pesti