| missbeatris a întrebat:

ajutati-ma va rog spuneti-m cum s-o conving pe mama sa-mi ia un catel dar fara raspunsuri de genu(o sa fiu cuminte, o sa iau numai note bune etc.) va rog!

Răspuns Câştigător
| Shawty a răspuns:

Un caine te poate ajuta sa devi mai responasabila si asta este un motiv destul de bun pentru care mama ta sa iti cumpere un caine plus ca te dezvolti si emotional...Succes! Funda?

2 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Dai argumente solide de ce vrei un caine si spune-i ca o sa ai grija de el

| Nero a răspuns:

Dovedeste-i ca esti responsabila nu stiu... fa curat prin casa uda florile du gunoiul chestii marunte ca ea sa isi dea seama ca o sa ai grija de elwinking fundisha?