| BetyKittyArr a întrebat:

Buna all, acum facem la scoala cadouri... am facut biletele... si eu am tras biletul unui baiat, ce sa ii fac cadou? Dati`mi multe idei, cea mai originala si frumoasa primeste fundita

4 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Pai de exemplu un fular... sau un fel de suvenir specific Craciunuluihappy

| sugicacatu a răspuns:

Un prezervativsmug ^_^ daca esti bunadevil... o partida (de fotbal perversilor) oh go on

| StarkWolf a răspuns:

Poti sa ii cumperi ceva simbolic ca sa il pastreze.
Ex: o cana editata cu o poza sau scris,un tricou,o agenda frumoasa,o rama foto,un breloc,un portofel, o clepsidra frumoasa si multe altele.
Alege de pe site-ul asta, poate gasesti ceva ce-ti place :http://www.fungift.ro/. Ar trebuie sa iti gasesti ceva placut. Sper ca ti-am fost de ajutor!
MESAJUL: La multi ani iubire,sa ai tot ce iti doresti, sa fi fericit si sa ai multe reusite, multumiri si noi sa ramanem impreuna cat mai mult...nu stiu ceva de genu asta.

| radaradamata a răspuns:

Ii poti darui o esarfa (daca e genu' de tip care poarta) sau un ceast sau un parfu ce sti tu ca i-ar face placere sa primeasca. big grin

funda?batting eyelashes