| mcn a întrebat:

Sambata este ziua mea si ziua iubitului meu. Am hotărât sa ne facem cadouri nu sa le cumparam am facut atâtea cadouri încât mi s-au epuizat ideile deci va rog dați-mi idei. Cea mai buna si originala primeste fundita.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iata de ce nu este bine sa facem promisiuni care ne depasesc. Daca stii sa lucrezi cu andrelele, fa-i repede o caciulita si un fular.

| NU_Optimistu_1991 a răspuns:

Pai iubita mea mi-a facut o papusa micuta din parul ei, cand am facut 6 luni de relatie, e original si frumos. e mai mult ca o papusa voodoo mica si verde