| Spanc a întrebat:

Noi la scoala, pentru 6 decembrie, am hotarat sa ne facem niste mici cadouri intre noi si am facut 15 bilete cu primii 15 elevi din clasa si apoi ceilalti 15 au tras biletele. Eu am ales biletul celui mai destept baiat din clasa si habar nu am ce cadou sa ii iaustraight face. Imi puteti da niste idei?happy

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Orice in afara de ursuleti sau statuiete.
Cumpara-i o agenda sau un ceas, parfum, portofel.

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

O carte, parfum, suzeta, ciubucuri laughing,. un ceas, niste CD'uri cu trupa preferata, un CD cu un film de care ii place.

| User a răspuns:

Un abonament la biblioteca :-T

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai ceva care il caracterizeaza. de exemplu imi amintesc ca odata un coleg de-al meu a primit plastilina pentru ca poate face diferite tampenii cu degetele... si a fost foarte amuzant tongue