| Antoonel a întrebat:

Buna all! As vrea sa creez o pagina pe facebook in care sa am diferite concursuri si jocuri pentru oameni. Si nu stiu ce nume sa ii dau. Aveti vreo idee? Ceva asemanator cu "Inima de Copil " sau? Fundita pentru cele mai interesante titluri

4 răspunsuri:
| Andreutza016 a răspuns:

Buna! Poti incerca : Eu ...Copilul, Ochi de copil, Inocenta mea, Copilul din mine, Eu si copilaria, Povestea de Copil, Copilaria un vis... Funda :X?

| EvilThoughts a răspuns:

Kid's page=pagina copiilor.
I'm just a kid=sunt doar un copil
I know that you're just a kid=stiu ca esti doar un copil

| AleCris a răspuns:

Am eu cateva pe moment : Nebunia Copiilor; Lumea Copiilor nu imi mai vin marog sper sa fie bune bafta.

| St3fan97 a răspuns:

Intre noi copii, noi copii, suflet de copil, sos copii, Th3 Kids!