| BloodxD a întrebat:

Bună all...Care ştie dacă colegiul Vladimir Streinu din Găeşti, Dâmboviţa are internat? Sau îmi poate da un site ceva, mersi mult. >fundă:

3 răspunsuri:
| Anonime a răspuns:

Pe internet zice ca are: http://www.cnvladimirstreinu.ro/dotari.html.Apropo,la ce profil esti?

| BloodxD explică:

@Anonime...Filologie,scuze că răspund aşa târziu, dar nu am mai intrat pe TPU demulthappy.:*

| MoonShadowxB a răspuns:

Din cate stiu eu, nu mai are internat. Poti sa te interesezi la colegiu, cand te duci sa te inscrii.