| мełıššα a întrebat:

Buna all
Pentru cei care asculta manele
Vreau si eu niste melodi de dragoste; X plss
Dau funda; x

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Dragoste si chin -Denisa :X funda dupa ce o aculti

4 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Pff... dule draq de manele! si tu du-te cu ele cocalarule

| Bilqux a răspuns:

Du-te dracul de cocalar idiot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand "dau cu ak47", "te iubesc sa mor dar ma sufoca mirosul tau", "fac ciorba brb", "ti-as da zile la penitenciar", "unde dai si unde crapa dar prefer sa stai tu capra", "m`am masturbat cu un psp", "aoleu ce varsta ai daca prostii cred in rai", "da`mi surubelnita sa mi`o infig in anus" si celebra melodie de dragoste cantata de guta "te-am nascut din greseala, a fost prima oara, te rog fa un gest si vine kazi si te omoara". whistling

| denisaadela a răspuns:

Pai chiar daca ai dat funda iti zk si eu happy dar poate le stiii : ...decy denisa si nek -cum sa traiesc eu fara tine, copiluu de aur si' margherita, stiu ca tuh ma vrei, denisa si copilu de aur -parea totul pierdut,