| geanysweet a întrebat:

am 10 ani, 1m si 60cm si 51 de kg.Sunt grasa?

Răspuns Câştigător
| Goby a răspuns:

Vei incepe o perioada de transformare fizica si cel mai probabil la 16-18-20-30 ani baietii vor intoarce toti capul dupa tine. Ai 10 ani si n-ar trebui sa iti pui astfel de probleme! Bucura-te de viata si fi sigura ca nu ai nicio problema din punct de vedere fizic. Dar, tine minte! Mens sana in corpore sano! Fa sport cat de des poti si vei vedea ca nu vei regreta! In plus, la 10 ani sa ai 1, 60m e bine-bine! Vei ajunge pe la 1, 78-1, 80 ceea ce e perfect! Sper ca ti-am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Nu

| DEBrown a răspuns:

Da. Esti obeza chiar.

| yoy a răspuns:

Greutatea ta la 1m si 60 cm trebuie sa fie de 50 kg.asa ca nu esti grasa...

| Ioana199505 a răspuns:

Dupa parerea mea nu cred ca esti grasa... daca aveai vreo 60-70 de kg atuncu erai grasa la varsta ta... (bucurate de viata!)