| AnkaAncuta a întrebat:

am 15 ani jumate 1.71 si 50 kg.Sunt grasa?

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cred că ești slabă, poate prea slabă.
Dar depinde de cum te vezi tu.
Baftă.

| soraGrime a răspuns:

Nu, chiar nu este grasa. Mai degraba, esti chiar slaba. Dar daca te simti tu bine, ce mai conteaza parerea noastra? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabă. Mai bagă 10 kile.

| Teardrop a răspuns:

Foarte grasă. Eu zic să mai slăbeşti aşa, vreo 10-15 kile. Nimeni nu se va uita la tine aşa grasă cum eşti!

Ferească Dumnezo'...

| AOLEVRIC a răspuns:

Heii! Esti foarte slaba pentru inaltimea ta cum doamnii sa crezi ca esti grasa tongue. Pune-te si mai mananca happy.

| TizZu15 a răspuns:

Eu zic ca este perfect, si nu poti fi atenta cu mancarea, 3-4 kg sunt binevenite, dar nu mai multhappy

| ceaiuldetei a răspuns:

Tu nu știi cum te simți bine sau cum îți este bine? Tu nu știi ce vezi în oglindă? Vrei să îți spună alții, fără să te cunoască? : )

S-ar putea să îți stea bine, s-ar putea să îți stea mai rău. Tu ce simți?

Ești bine, dar nu ți-ar sta rău dacă ai mai pune vreo cinci kilograme. Stai liniștită, că ești în creștere. Ai să mai crești și în înălțime. De aceea, mă gândesc că nu ți-ar sta rău deloc dacă ai mai pune puțin.

Cu toate astea, dacă vrei să rămâi la 50 de kilograme, nu e o tragedie.

Totuși, ai grijă de tine, îngrijește-te, îngrașă-te, dacă vrei, păstrează-te așa, dacă vrei sau fă orice altceva.

În definitiv, ține de tine. Și mai lasă complexele deoparte.

Ce te-ai face dacă ai avea optzeci de kilograme? Atunci ai avea o problemă într-adevăr. Ai grijă să nu te dai peste cap prea mult cu kilogramele și nu ține cură de slăbit, că nu e cazul. Hrănește-te corespunzător. Succes. : )

| ALEX2402 a răspuns:

Nu esti deloc grasa

| ade291 a răspuns:

Cum sa fi grasa cand ai 1.71 si 50 kg? Din potriva, trebuie sa mai pui niste kg.

| AnkaAncuta explică (pentru ade291):

CEEE! La pasti... eu vreau sa slabesc si voi imi spune-ti sa ma ingras nici nu vreau sa aud de asa ceva.

| ade291 a răspuns (pentru AnkaAncuta):

Dar cat de slaba vrei sa ajungi? In primul rand, risti sa te imbolnavesti daca slabesti mai mult.

| jojojojome546 a răspuns:

Cu dracul sa fii grasa la 1.71? esti perfecta fata uita-te in oglinda si vezi ce corp ai si cate ar vrea sa arate asa la 15 ani! sfatu meu:ramai asa!

| ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ a răspuns:

Esti chiar prea slaba... La inaltimea ta trebuie sa ai 61 kg.

| AnkaAncuta explică (pentru ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ):

Aolo atat are mama si ea are 47 de ani!

| Pebunee a răspuns:

Cum sa fii grasa? Eu am 1, 60 si 50 de kg... eu sunt grasa, NU tu laughing

| AndreeaMoromete23 a răspuns:

Esti chiar slaba laughing