| pauula a întrebat:

Am 1, 50 si 80 kg.Sunt grasa?laughing

Răspuns Câştigător
| lollyd a răspuns:

Voi nu realizati ca a scris numa asa ca sa-si bata joc? Bun subiect de discutie

28 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Nu vreau sa te uspar dar cam da. Sa stii ca nu-este de gluma, poti lua boli serioase de la greutati mari. Apucate de slabit.
bafta

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Logic laughingTu ce crezi?rolling on the floorrolling on the floor esti ff grasa nu grasa... straight face la 1.50 ar trebui sa ai in jur de 50 de kg.hee hee

Bafta la dat jos suncilewinking

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

33 de kg e prea de tot nu exagerati oh go on si 50 daca ar avea ar fi bine.

| Ded a răspuns:

Pentru inaltimea ta, da.

| Mayar a răspuns:

1,50 50-20=30 30+3=33. Ar trebui sa ai 33 de kg...

| EuSiCuMine a răspuns:

Nu ca esti grasa dar esti dezvoltata bine, depinde si de ani pe care ii ai pentru a sti daca greutatea ta este ideala dar cat despre inaltime, ar trebui sa mai cresti, nu se vede niciodata bine 80 kg pe 1, 50.
Numai bine:*

Răspuns utilizator avertizat
| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Daca n-ai avea 40 de Kg in plus, ti-as spune ca nu, dar asa... Serios, e nevoie sa slabesti!

| lollyd a răspuns:

Ha ha.Mersi pauula de funditzza.Era destul de clar ca ai pus intrebarea la misto ca ai pus asta dupa intrebare laughing. Oricum te apreciez ca ti-ai batut joc de restul laughing

| AndreeaAnd a răspuns:

Eu am 1, 72 si 54 kg... fa diferenta si ai sa-ti dai seama

| TeddyBear a răspuns:

Da.
şi pitică laughing

| Lummy a răspuns:

Fara suparare.era o reclama "Paula e vacuta ce nu face doar mu". intelegi ce vrei de aici.

| pauula explică (pentru Lummy):

Ah ce inteligent esti:*

| Lummy a răspuns (pentru pauula):

Mersi, mersihee hee

| ninita a răspuns:

cred ca ar trebui sa mai slabesti cateva kg

| kiteen a răspuns:

Aha.

| sweet2kitty1049 a răspuns:

Ai obezitate de gradul 2 vezi aici http://www.doctor.info.ro/calculator_imc.html...fara suparare dar slabeste caci te poti imbolnavi

| Laura11 a răspuns:

Doamne fereste! Trebui sa ai 40 kg eu am 1, 52 si 39 de kg.

| pauula explică (pentru Laura11):

Bravo tiewinkingstii sa citesti scumpa?

| ReggaeGirl a răspuns:

Cu parere de rau...da! Mai ales ca nu esti prea inalta.Ca sa ai greutate normala trebuie sa faci 50-10=40 kg.Deci ca sa fii normala trebuie sa ai 40 de kg.Deci esti obeza pentru.ca esti dubla.sad

| carmenutzzza a răspuns:

Ar trebui sa faci ceva.in ceea ce priveste aspectul tau fizic!winking

| AlleshiaBy a răspuns:

Faci si tu atat baza oh go on

| pauula explică:

Bravo DianeTymbolaughingVoi chiar nu v-ati dat seama ca e la misto intrebarea? Cum am mai spus aici sunt o gramada de intrebari de genu si am scris si eu una.laughingAm 1, 62 si 50 kg.big grin

| BbyMic a răspuns:

Extrem de grasa laughing

| D1ablo_4132 a răspuns:

Da

| rose12 a răspuns:

Da! putin cam grasa! si cam piticuta!