| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Am 15 ani si am 1, 54 si 45, 5 kg.Sunt grasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Grasa?:O
Esti chiar foarte slaba.

| Amy a răspuns:

Nu.dar e bine sa ramai asa, sa nu te mai ingrasi.

| doroteea a răspuns:

Nu esti grasa, esti putin scunda, dar nu-ti face griji! Nu e nimic anormalhappy.

| aly a răspuns:

Esti ok

| KellyK13M a răspuns:

Esti destul de slaba...parerea mea big grin

| PedoBarbie a răspuns:

Eşti perfectă. Nu te îngrijora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti chiar slaba. la inaltimea ta e okhappy

| Dollicious a răspuns:

Grasa?
Nu, chiar deloc ba chiar esti cam slabutsa
eu am 13 ani 1, 60 si 40 kgwinking

| andreeutzaa a răspuns:

Deci,nu trebuie sa ai chile dupa varsta.Eu cand aud : esti slaba pentru varsta ta mor! Trebuie sa ne dam cu parerea dupa inaltime nu dupa varsta care nu are nici-o legatura.E normal ca o fata mai scunda sa aiba mai putine chile.Ca sa raspund la intrebarea ta, dupa inaltime mi se pare ca esti chiar okhappy. Dupa cum ti-a mai zis cineva aici, chiar daca esti bine din punct de vedere ale kilelor sportul te ajuta si sa ai un corp frumos.Si oricum, intr-o societate unde aparenta se pare ca a devenit prea importanta(si e un lucru trist) nu trebuie sa ne facem fetelor probleme daca avem 5 kile in plus! Daca sunteti supraponderale ok.e bine sa slabesti si pentru binele tau fizic, dar nu pentru un pic de burtica sa disperam. Oricum asta era un discurs asa in general, nu este absolut deloc cazul tau.:*

| Larisa7883 a răspuns:

Nu, dar ai putea face niste sport pentru a-ti modela corpul.

| Gixaabaii a răspuns:

Nu
esti slaba pentru varsta ta.ar trebui sa mai pui 2-3 kg pe tine:dbatting eyelashes

| axaal20 a răspuns:

NU esti grasă, eşti doar urâtă, cel puţin aşa reiese din foto avatar

| riri_6194 a răspuns:

Umpic :d

| Cosmin_2776 a răspuns:

Nu eu sunt gras am 45 kg la 12 ani crying sad

| VICA_8535 a răspuns:

Normal ca nu!

| Muppets a răspuns:

Nu.Nu esti grasa. Eu am 13 1, 60 si am 49 kg

| bianca_2229 a răspuns:

Nu esti grasa esti mmedie