| TaraXdd a întrebat:

13 ani jumatate, 1.56 si 41 kg.Sunt grasa? straight face

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

La 13 ani am avut 1.63 si 53 kg.
In loc de ''sunt grasa'' mai bine era ''sunt slaba?'', da esti slaba, diferenta dintre inaltime si kg trebuie sa fie de 10 kg daca ai 1.56 trebuie sa ai 46 kg sau 47, 48. Ingrasa-te, nu esti chiar perfecta cum zice ceialti

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Esti perfecta! Esti in crestere! Relax!

| irina41099 a răspuns:

Pentru inaltimea ta nu esti grasa. Esti perfecta. Dar daca ai vrea sa arati altfel poti face niste exerciti pentru zonele cu "probleme "

| rap4us a răspuns:

Chiar deloc

| rap4us a răspuns:

Eu am 13 ani, 1.52 si 43 kg. E foarte bine. Daca ai peste 50 kg la varsta asta sa iti pui o problema.

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Nu esti grasa. Eu am 1.54 si 43 kg si nu mi se pare ca sunt grasa.

| Boticelu a răspuns:

Nu. nu esti grasa. Si daca de pe la varsta asta iti faci probleme daca esti grasa sau nu dapai pe la 17-18 ani ce o sa faci?laughing)
Zau asa. Traiti-va si voi copilaria. laughing

| ioo12 a răspuns:

Nu esti foarte ok...ca varsta de 13 ani eu aveam 45 si participam la concursuri de miss! esti super ok!:*