| browneyes99 a întrebat:

am 11 ani si vreau sa stiu ce este autismul si cum se manifesta, dar pe intelesul meu. am cautat pe net dar nu inteleg nimic.

2 răspunsuri:
| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Nu e adevarat! Atunci cand un copil e rupt de realitate, traieste in lumea lui, il strigi dar el nu te baga in seama, persoana respectiva logic ca nu are o gandire sanatoasa ...Cam asta e si @beautyfull ...Nu inseamna ca e surd, nu te lua dupa numestraight face. Sper ca te-am ajutatbig grin

| beautyfull a răspuns:

Autismul inseamna ca esti surd:d