| bIjuUu a întrebat:

Buna am 14 ani si am 41 kg la 1.56 cam asa credeti ca sunt prea slaba pentru varsta mea?

13 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Nu prea, eu aveam 44 de kg la varsta ta.

| St!L a răspuns:

Cred ca e normal! Ai timp sa acumulezi kg in plus!

| criss:) a răspuns:

Poti sa te uiti aici, eu nu sunt in masura sa iti spun:)
http://www.femei-frumoase.ro/index.php/calculator-imc
(la unitate sa scrii metric), sper sa ti fie de folos

crissu

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Mda esti cam slab pentru varsta ta avand in vedere si ca esti si cam micut de statura la varsta ta aveam 1, 68 dar hai mai cresti pana in 18 ani adr problema este ca esti prea slabut ma era bine sa ai un 55kg chiar daca ti se pare cam mult nu cont pentru ca daca esti asa daca vrei poti sa slabesti nu e problema dar asa cred ca 12 kg tot sa mai pui pentru ca daca te vei inalta toate kg alea nu vor mai arata asa pe tine dar daca acum ai 41kg si 1. 56 inaltime ia gandeste-te la 1. 70 inaltime cum vei arata te va sufla vantul mai bine mai pui pe tine daca ai 14 ani

| mariutza a răspuns:

Eu cred ca este bine...si eu am 14 ani 47 de kg si 1. 57 sincer as vrea sa mai slabeschee hee un kg doua sa mai pui pe tine si ii ff bine big grin

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

Dieta.romedic.ro

| bIjuUu explică:

Ink nu am implinit 14 anibig grin mai am o lunabig grin

| bIjuUu explică:

Stiu ca nu strik dar cum sa le iau?

asta nu stiubig grin

zicetzimi va rog:**:*:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slaba nu doar putin scunda...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce mi-ai dat mai stupid ca eu am spus adevarul eu am 14 ani jumatate si am 1. 62 si 42 kg si chiar mi se pari scunduta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si 10 luni si am 42 kg la 1. 55m, mi se pare normal cat cantaresc dar mama zice ca sunt prea slaba; n-am fost niciodata grasa

| andreea_9231 a răspuns:

Si eu am 14 ani. 1. 56 dar vreo 42. 43 kg. ma consnider okhappy

| mddiamant a răspuns:

Hm... nu strik ink 4 kg in plustongue