| Miroiu_Stefan_1994 a întrebat:

Am 15 ani si am vape. De curand la banchetul din clasa a VIII-a am adus vape-ul si l-am folosit in baie. Eram mai multi. Unii beau vodka (printre care si fete) iar altii fumau. Ghinionul meu a fost acela ca sotia dirigintelui sa ma prinda cand scoteam aburul din gura si a crezut ca aveam tigara normala. A spus sa o arunc si ca nu ii va spune dirigintelui. Numai ca peste 3 zile dirigintele a aflat ca era vape si a spus ca daca ziua urmatoare nu il aduc la scoala imi scade media la purtare. Fiindu-mi frica i l-am dus dar acum imi pare rau pentru ca macar il puteam vinde. Nici pana azi dupa 2 luni nu am primit niciun ban si nici nu mi l-a dat inapoi. Ce sa fac? Mersi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi acasă la diriginte și cere-i sa ți-l dea înapoi, e al tău.

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Nu faci nimic! Vrei sa-ti scada nota la purtare? Macar ai scapat ieftin.

| Rd79 a răspuns:

Trebuia sa-i zici ca nu e treaba lui ce faci tu.