| Anca08 a întrebat:

am 17 ani. Si as dori sa lucrez in weekend. poate sa ma ajute cineva?

3 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Te poti angaja ca chelner sau, in cel mai rau caz, spălător de vase, daca nu găsești nimic. happy

| VenomMMA a răspuns:

Poate o sa gasesti vreo batranica la care sa te duci in fiecare weekend sa-i faci menajul. Ca altfel nu vad cum si cine te-ar ''angaja'' sa lucrezi doar in weekend. happy

| magazinsergiu7 a răspuns:

Daca esti dintr-un oras mare incearca la kfc. ei au program pe weekend- vineri sambata si duminica cate 8 ore. cu salariu minim pe economie