| stefan211 a întrebat:

Buna!

Am 17 ani si as dori sa ma angajez promoter sau reprezentant vanzari de genul Avon, Oriflame sau alte firme.

Ma poate ajuta cineva?

Multumesc.

2 răspunsuri:
| Roxxxxi a răspuns:

Buna.Te poti inscrie aici la avon https://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/dreamJobApply.page Succes :*

| Avon053 a răspuns:

Buna,eu sunt lider avon si te pot inscrie mai rapid decat pe site si inplus iti trimit materiale necesare+un cadou din partea mea la pima comanda.Tot ce trebuie sa faci e sa ma suni la 0735856209 si iti voi explica tot: discount-ul pe care il ai, cadouri, etc.Te astept, o zi cu zambete!