| AnnamariAaa21 a întrebat:

Bună, am 19 ani, tin sa mentionez ca am suferit un avort acum 7 luni, am menstruatie neregulata iar problema este ca mi-a intarzia menstruatia... Am facut un test care a iesit negativ
Ma gândesc oare sa fie dezechilibru hormonal? Medicul mi-a spus ca am probleme hormonale... Simptome de sarcina nu am... Doar ca sistemul digestiv mi-e dat peste cap si sunt stresata din cauza asta. Ajutor

2 răspunsuri:
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu are sens sa ne intrebi pe noi, atata timp cat doctorul ti-a spus ce ai.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Păi tu crezi că e doamne ajută să omori pe cineva care nici nu a avut șansa să se nască. Totuși... suntem oameni... nu condamna la moarte dacă vrei să ai parte de viață. Dacă karma e reală, atunci uite exemplu, o viață dată peste cap.