| AlexaC8 a întrebat:

am avut de curand un cos, varful era alb si cam mare, iar eu l-am spart si mi-a aparut o coaja...ideea e ca am dat cu mult corector pe ea si a cazut iar acum am o gaurica in fata. ce as putea face sa dispara (cu timpul)? sad

2 răspunsuri:
| cuteandfunny a răspuns:

Da cu timpul iti trece si eu am patit la fel crede-ma e oribiilll plus ca mie mi-a ramas o pata mica unde am avut cosul dar vad ca s-a mai dus eu zic sa nu mai dai cu atat de mult corector pentru ca trebuie,, sa respire,, sa se vindece succes happy

| Coly a răspuns:

Buna, nu vreau sa te speri dar s-ar putea sa iti ramana semn sad
Te sfatuiesc sa iti iei o crema cu galbenele de la o farmacie. si eu am avut multe cosuri sh cicatrici etc. Sh s-a rezolvat problema in 2-3 zilebig grin
Cel putin cumpara sa te convingi(nu costa mult)
Funda?