| Anonim134 a întrebat:

am avut o poza in pc cu un tip si o tipa[ bruneta] care se sarutau si aveau pe langa ei o instalatie de brad aprinsa. stie careva unde pot gasi poza? pentru ca mi-am reinstalat windows`ul funda; x

Răspuns Câştigător
| JokErULl a răspuns:

O poti gasi pe net exista un program de gasit poze. daca mai stii cum ocheama o scrii acolo in programu ala. si atunci iti apar mai multe poze cu numele dorit si tu o alegi pe care zici tu. Funta? plzz Funta.