| anonim_4396 a întrebat:

Buna am cautat pe tot net-ul si nu am gasit un program ceva ca sa scoata versurile din melodie adica s ramana negativul doar.cine ma poate ajuta? help sau cine stie un site cu notele muzicale la mel

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nici nu ai sa gasesti pentru ca NU EXISTA un program care sa scoata vocea dintr-o melodie si sa ramana negativul! Negativele sunt create in studiouri profesionale si sunt copii fidele in proportie de 92% dupa original.

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Caută pe www.youtube.com, scrie numele melodiei, și adaugă cuvântul „karaoke."
Aceasta este singura soluție care a mai rămas, pentru că, așa cum a spus și @NeluL, nu există niciun program care să scoată vocea dintr-o melodie.
Baftă!