| ralukmik a întrebat:

am citit primele 2 carti din seria fortele raului absolut. de la bravo. si urmeaza si vol3. vreau sa stiu 'daca ai citit' cum vi se pare? eu personal cred ca e super. pareri?

Răspuns Câştigător
| ChloeS a răspuns:

Personal nu am mai putut astepta si am citit cartea de pe nethee hee Este superba mirobolanta extraordinara etc! Situatia va lua intorsaturi neasteptate si in legatura cu Chloe si Derek...ei va las sa descoperiti doar va dau in indiciu : m-am indragostit personal de derek dupa ce am citit ce s-a intamplat intre ei doi. As vrea sa fie si o parte a4a pentru ca sfarsitul a lasat de dorit.ca si cum mai urmeaza. Oricum Kelley a mai scris doua carti despre alti doi subiecti ai Grupului Edison happysi se presupune ca s-ar intalni cei din fortele raului absolut cu cei de acolo. vom vedea!

3 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Le ador! Abia astept sa vad cum se termina.Nu mai pot sa astept inca aproape 2 saptamanilaughing).In orice caz sper ca intre Chloe si Derek sa fie ceva mai mult decat o prietenie stransasmug.Ma bucr sa vad ca sunt si altii carora le place seria asta(care e fantastica). daca te uiti la raspunsurile mele o sa vezi ca am mai dat raspunusri in legatura cu aceasta seriehappy.Pa!

| Pufuleteeeee a răspuns:

Cele mai tari carti :X:X:X funda te rogg puppy dog eyes?

| andreeammd a răspuns:

E super tare cartea de abia astept sa apara si volumul 3