| ghkjghk a întrebat:

Am cumparat un " MICRO SD 2 GB +CITITOR" si nu stiu cum sa il instalez in pc. cand il bag in spate in my computer imi apare Removable Disk [F] dar cand vreau sa il deschid imi spune "please insert a disk into drive F" CE SA FAC? FUNDAhappy

4 răspunsuri:
| ioanaKevlar a răspuns:

Trebuie sa instalezi cititorul de carduri. Nu ti-a dat niciun CD la el cand l-ai cumparat?

| ioanaKevlar a răspuns:

Incearca si sfatul lui nutepriveste21, formateaza cardul.

| ghkjghk explică:

Nu am primit nici un CDcrying

| nutepriveste21 a răspuns:

Sa formatezi micro sd-ul iar daca nu, incearca cu altul, e posibil sa fie defect.