| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

Am de facut un eseu la muzica despre vedeta mea prefrata, si nu stiu cum sa incep... niste idei.?
Funda bineinteles!

Răspuns Câştigător
| Katoteshika a răspuns:

Vedeta mea preferate este (numele). pe ea/el il/o admir foarte mult deoarece (niste adjective).imi place stilul ei/lui de muzica, imi place cu, se comporta, cum este ca personalitate si stilul ei/lui de viata. melodia/melodiile/albumul/albumele mea/mele preferata/preferate sunt/este "..."
si mai poti adauga si altelebig grin
sper ca te-am ajutat in ati da niste idei.
succesc!

4 răspunsuri:
| frzq1 a răspuns:

John coltrane si da-i pe spate

| AllexutzaMeOriginalOfficial a răspuns:

Ceva gen: "Nu stiu gusturile voastre, dar ale mele sunt bine definite.Sa vi le descriu...Vedeta mea favorita este X si nu stiu ce credeti voi dar o ador.Este -nu stiu cum- traieste -tara- si se ocupa cu -muzica/actorie etc-..." De aici dezvolti si tu.Succes![Funda?]

| lov3u a răspuns:

Gen: Vedeta mea preferata este... Ea s-a nascut in data de...(detalii despre ea/el, cateva melodii de-ale ei/lui) si la sfarsit de ce iti place de acea vedeta, spune ca e mentorul tau, are melodii ca ii reflecta viata si ii ajuta pe cei ce ii asculta melodiile sa ii afle povestea

| Nufii a răspuns:

Pai poti incepe cu o iinformatie despre vedeta ta preferat gen ....este vedeta internationala numele sau real este... si alte chesti despre ea/el si apoi specifici deci este vedeta ta preferata