| FetitaTha a întrebat:

Am deschis acum o noua pagina de facebook si caut admin sa o luam de la zero eu am mai postat cateva poze dar astept inca o persoana care sa ma ajute. Pagina se numeste " Un Nou Zambet ". Va astept :*

4 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Bună! Eu nu am mai fost admină pe nicio pagină şi vreau foarte mult să văd cum mă descurc... pot încerca? big grin

| Destyny a răspuns:

Ma ofer eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm. daca vrei te ajut eu!`...am si eu una, dar la fel nu am cu cine sa ma ocup de el.thinking Intru acum sa o vad

| alee3333 a răspuns:

Incearca la ceva pagina ''iubiri secrete '' una dintre admine a plecat, incearca. succes :*