| anonim_4396 a întrebat:

am intrat acum cateva luni pe
http://80.69.83.61/digibook/index.php?dir=
(site pentru a descarca carti online)
si am gasit adresa printre fisierele mele text. Am accesato si am scris la username digibook si la password cartionline, cum mi s-a spus. Si surpriza, imi aparea ca acel cont este invalid. Ce se intampla? (sunt sigura ca nu am strecurat niciun spatiu s ca am scrs corect)

36 răspunsuri:
| yoana14 a răspuns:

Cel mai bun site pentru a downloada carti este scribd... dupa parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa cum am mai scris, daca faceti click pe linkul asta sunteti oricând in posesia noii adrese, a userului si parolei: http://forum.dupablogurilegri.ro/viewtopic.php?f=14&t=2758&p=132911#p132911
Si raspunzand ultimei intrebari de pe pagina anterioara:
nu se pot cere bani pe carti al caror copyright nu se poseda. Genul asta de web-uri sprijina o forma de schimb de carti si se bazeaza pe voluntariat; nu urmareste sa se transforme-n bisnita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

5% din net este informatie buna, demna de luat in seama. 95% sunt prostii; digibook era in acel 5%... din pacate nu mai este.

| Jessie_9908 a răspuns:

Incearca sa le citesti acum pe www.digi-book.ro - fara user si fara parola