| anonim_4396 a întrebat:

am intrat acum cateva luni pe
http://80.69.83.61/digibook/index.php?dir=
(site pentru a descarca carti online)
si am gasit adresa printre fisierele mele text. Am accesato si am scris la username digibook si la password cartionline, cum mi s-a spus. Si surpriza, imi aparea ca acel cont este invalid. Ce se intampla? (sunt sigura ca nu am strecurat niciun spatiu s ca am scrs corect)

36 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Probabil sau resetat conturile, incearca sa contactezi administratorul cumva.

| yoana14 a răspuns:

Cel mai bun site pentru a downloada carti este scribd... dupa parerea mea

| Jessie_9908 a răspuns:

Incearca sa le citesti acum pe www.digi-book.ro - fara user si fara parola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sis, nici mie nu imi merge, si eram sigura de parola si user name, pentru ca si eu am folosit acel site...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Username:roadmin
parola:digibook

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noul user este roadmin si parola digibook

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, incearca Usserul: roadmin Parola: digibook

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

User-ul este roadmin iar parola este digibook. Succes. Am aflat ieri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incercat acum sa ma loghez si nu ma lasa. imi spune ca username-ul si parola sunt invalide sad
cred ca le-au schimbat iarasi. cine le stie pe cele noi il rog sa rapsunda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incarca: user : roadmin
parola digibook
eli

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

User: roadmin
parola:digibookwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au schimbat userul si parola
user: roadmin
parola: digibook

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://infinitezimal.blogspot.com/ incearca aici. gasesti un catalog complet de carti din literatura romana si literatura universala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca user name: roadmin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca a vazut si The. End raspunsurile. Eu oricum le multumesc celor care au raspuns corect. Am intrat. Multumesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usserul: roadmin

Parola: digibook
acesta este noul cont si user name
updatat azi de mine 12. 02. 2010
spor la citit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca user : roadmin
parola digibook

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incercat si eu sa intru pe site cu roadmin si digibook dar... ma chinui de 1 ora si nu intru pe site. stie cineva ce se intampla cu site-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la mine incercarea da "The requested URL /digibook/index.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. "
Poate din cauza ca incerc dinafara tarii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la mine incercarea da "The requested URL /digibook/index.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. "
Poate din cauza ca incerc dinafara tarii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Username: roadmin
pass: digibook

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incercat azi, 14 martie 2010 cu roadmin si digibook, si nici un rezultat
stie cineva un username nou si parola noua? multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici azi, 21 martie 2010, nu merge cu ultima varianta, roadmin si digibook. sad stie cineva datele actualizate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai merge deloc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca a fost desfiintat :-(... Pacat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a mutat
Noua adresa pentru digibook :
http://www.documentexaminers.org/members/
dar, nu stiu username si parola. am aflat pe alt forum. :(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O alternativa buna este
http://carti.itarea.org/
Lectura placuta va urez...
Sonia, SB

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noua adresa si noua parola sunt anuntate cu promptitudine aici: http://forum.dupablogurilegri.ro/viewtopic.php?f=14&t=2758&p=132911#p132911
intrati cu incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stie cineva user-ul si parola de la noua adresa digibook (documentexaminers.org)?