| anachida a întrebat:

La multi ani! Va doresc un nou an fericit!
Am un link ce ma duce la o colectie de carti.
http://80.69.83.61/digibook/index.php?dir=
Parola veche o stiam (digibook cartionline). Ma poate ajuta cineva cu parola noua?
Va multumesc mult, o zi buna tuturor!

Răspuns Câştigător
| LORY a răspuns:

Username: roadmin
Parola: digibook
happy

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La multi ani !

| anachida explică:

Salut! Multumesc mult, Lorre!kisskisskiss E tocmai ce cautam! O zi buna!

| ramona100 a răspuns:

Buna Anachida! Ti-am dat nota 10 pentru intrebare. Si eu eram interesata de acest link. Vad ca parola a ramas aceeasi, doar username l-au schimbat, inainte era cartionline. Multumesc ca ai intrebat pentru ca imi placea acest link enorm, dar l-am abandonat. Lorre iti multumesc si eu enorm. Noroc in viata! Paaaaaa!