| anonim_4396 a întrebat:

Buna am intrebare mai ciudata!
De ca-ti va ani am un ras "ciudat" si unii prieteni se amuza si ma enerveaza
La inceput radeam asa : http://www.youtube.com/watch?v=ZiqrifoOMZM&feature=playe r_embedded
Acum asa :http://www.youtube.com/watch?v=vdipFwRlNnY&feature=playe r_embedded
Ce sa fac:(( ve rog ajutati-ma daca aveti vreo idee :D

Răspuns Câştigător
| N3rvos a răspuns:

Probabil iti dai seama cauza naturala a unui astfel de ras:
Unu probleme cu respiratia
Doi contractiile care le ai la stomac in momentul in care razi
Sfatul meu este pentru tine, in momentul in care te bufneste rasul, sa incerci sa nu mai razi cu atat pofta, pentru ca iti contracti foarte tare stomacul, si astfel nu mai ai o respiratie normala si de aia ajungi sa scoti zgomote gen linkul al 2 lea! Numai Bine!big grin

6 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

De`as avea ras ca al doilea n`as rade in public rolling on the floor

| Choco a răspuns:

Am zis adevaru happy si nu. eu nu am probleme d genu asa ca... laughing orqm pe tine nu te intereseaza daca am eu sau nu problemewinking asa ca taci si fa`te de ras cu rasu tau d vaca laughing la toata lumea la care am aratat mai ca o facut p ei d ras laughing

| anonul a răspuns:

Incearca sa nu razi cu zgomot, rasul meu este de tip...nu stiu cum sa spun...nu se aude aproape nimic cand rad dacat aierul care iese afara, altceva nu, daca poti sa-ti controlezi zgomotul pe care il faci n-o sa se auda decat aierul deci o sa fie ok, incearca si noroc happy

| insanelove a răspuns:

Pai intai incearca sa te controlezi pe tine incet incet exerseaza in casa in camera la tine cu chesti amuzante de pe net

| cosmin111 a răspuns:

Controleaza-te la al doilea ras e din cauza ca tragi aer cand razi. Incearca altfel. Sper ca am fost de folos

| UoatDăhFaac a răspuns:

Va multumesc pentru cei care m-au ajutat si ii injur pe cei care rad, de parca ei nu au prebele (Choco)