| AnonimulxD112 a întrebat:

Am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu in weekend.Am facut neprotejat pentru ca placerile au fost mai mari dar nu a lasat in mine sperma. A scos inante sa iasa. Dupa aceasta am fost la baie. Sunt sanse sa raman insarcinata? Am dureri de burta si deocamdata mi-a intarziat ciclu doar 1 zi.

5 răspunsuri:
| AndreiPiticu99 a răspuns:

:O:O:O:O:O:O:O:OPe mine ma intrebi? Intreaba si tu la Pompieri, acum serios,
Unde dracw ti-a fost capu cand te-ai calarit cu ala care era Neprotejat? Acum e treaba ta, Sunt mari sanse sa aveti un copilasbig grin Fa si tu 1 test :o
Bafta
Sai puteni Numele Ion daca nu sa moarawinking

| Adyna92 a răspuns:

Ai putea sa ceri pastila de dupa la farmacie. Si daca vrei sa mai faci asa neprotejat, du-te la medic sa-ti prescrie anticonceptionale, si ia de fiecare data. Daca nu vreti sa folositi prezervativ.

| neutrino a răspuns:

Da, exista mari sanse: cel mic este mai hot decat voi doi la un loc!

| Chinezw a răspuns:

Daca ai un ciclu regulat s-ar putea sa intarzie pentru faptul ca esti stresata, daca ai un chiclu neregulat se poate intarzia cateva zile intre 1-4 zile difera.

daca faci in timpul ciclului neprotejat nu ai dc sa te sperii.
dupa ciclu maxim 1 saptamana ( de preferat in primele 2 zile -) poti face ne protejat

ovarele inca nu sunt formate pentru a da nastere unui fat

inainte cu cat timp sa iti vina ai facut dragoste partenerul?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta este daca ai pus placerea pe primul loc. Peste cateva luni ai sa pui copilul pe primul loc. Asa se intampla cand nu se face sex cu cap