| PufuletsiCuCiocolata a întrebat:

Am nevoie de ajutor,duminica ma intalnesc cu cineva si nu stiu cu ce sa ma imbrac eu as vrea sa imi iau o pereche de blugi gri dar nu stiu ce tricou\bluza sa imi iau plus ca am o geaca neagra putin mai grosuta, si o esarfa alba cu gri si negru..as opta pentru 2 bluze si un tricou.Una din bluze e neagra dar nu prea imi plac manecile doarece sunt pana la cot si putin largute si una este un fel de nuanta intre capucin si grenadină (http://ro.wikipedia.org/wiki/List%C4%83_de_culori) si un tricou alb simplu oarecum(e putin diferit si dragut) si daca iau tricoul mi se pare cam gol sa imi dau geaca jos si sa am esarfa aia si geaca grosuta.....Helpp! Va rog.

1 răspuns:
| QpAnaQp a răspuns:

Eu zic sa iti ei o bluza cu maneca lunga neagra simpla iar pe deasupra tricoul alb blugii gri o pereche de tenisi iar cu esarfa si cu geaca vei arata bestial