| missGirlDeea a întrebat:

) Am nevoie de ajutorul vostru. La Arte plastice mi s-a dat ca tema pe acasa sa facem un lucru de disigner. Ca exemplu mi s-a dat o vaza neobisnuita, dar eu vreau ceva deosebit, caci daca ni s-a spus ca exemplu o vaza toti vor face vaza. O conditie: lucrul pe care eu il voi face trebuie sa jie in volum. Fundita la cel mai original raspuns.

1 răspuns:
| fanuldinamo a răspuns:

Ai putea sa iei o vaza si sa o pictezi dar cu culori speciale de lut sa-i legi niste bilute de lemn