| SmiLik a întrebat:

Am nevoie de citeva idei originale pentru costumul de halloween.
Help. FUNDA!

1 răspuns:
| pissyaly a răspuns:

Poti sa fi ninja:te imbraci in negru si iti iei un tricou negru si il inozi la spate.
http://www.youtube.com/watch?v=9Pobuw7Wk2k
Poti sa fi mireasa moarta:iei o rochie alba lunga,o rupi si o patezi cu vopsea rosie,iti ciufulesti parul si te dai cu machiaj sa arati infricosator.
Poti sa fi vampir:erau intr-un timp dinti de vampiri care le primeai daca cumparai niste bomboane,daca nu ai,nu-i nimic,iei o rochie lunga rosie sau neagra si o capa (o patura si o legi) rosie sau neagra.
Poti sa fi Lady Gaga:te imbraci ciudat.
Poti sa fi tiganca:iei o camasa, o fusta lunga, un batic si iti pui o gramada de bijuterii mari.
Pisicuta:te machiezi ca una si te imbraci in negru.